Merhaba Dünya

Yeniden merhaba dünya!

Can çıkmayınca huy çıkmaz diye boşuna dememişler. Bloğu daha kaç defa sil baştan kuracağım bilmiyorum. Geçen seneden beri açık olan bloğuma fazla önem vermedim. Ama bu sefer bloğu boş bırakmayacağım. Peki blogda neler olacak? Son zamanlarda Linux’a baya sardırdım. Linux kullanımıyla ilgili deneyimleri elimden geldiğince artırmaya çalışıyorum. Tabii ki bu deneyimleri burada paylaşacağım. Böylece hem kendim için not olarak kalmış olacak hemde başkaları da bu bilgilerden faydalanmış olacak.

Aslında blog ile ilgili tüm hazırlıklarım bitmedi. Henüz temada istediğim değişiklikleri yapamadım. Ama, başlangıç tarihi açısından 1 Haziran olması motive eder diye düşündüm. Başlangıcı 1 Ocak’ta yapmış olsam daha iyi olurdu ama şimdi kim bekleyecek 6 ay 🙂

Neyse, sonuç olarak yarım yamalak da olsa bir başlangıç yapmak iyidir.

Merhaba 1 Haziran 2018!

Merhaba Dünya!

GÖNDERİYİ PAYLAŞ

YORUMLAR

 • Güzel! Bende çok defa sil baştan kur yaptım. İkinci blogum olan www. Kafeinliyiz. Biz adli ikinci bloğumu wordpress ile kurmuştum ama sarmadı. O bloguda blogger’a taşıdım. Bende 2 yıldır ubuntu kullanıyorum ve mutluyum. Sublime Text değilde atom editörü denemelisin.

  ( bu yorum paneli her kelimenin baş harfini büyük yaptı. Bu php’deki ucwords komutu ile alakalı galiba)

  Neyse çok konuştum gece gece!

  Cevapla

  • Blog açıp-kapatma işlemi sanırım birçok kişinin başına birçok defa geliyor. Umarım bu sefer son olur 🙂
   Ben de Ubuntu kullanıyorum şu an. Şimdilik mutlu bir birlikteliğimiz var. Editör olarak da SublimeText kullanıyorum. Atom’uda deneyeyim bakalım hangisi daha kullanışlı.

   Cevapla

Yorum Bırak